• Snažíme sa na tejto stránke poskytovať čo najaktuálnejšie informácie. Pre viac informácií prosím prezrite si sekciu Novinky.
          • Darujte 2% dane

Vážení rodičia a priatelia školy,

pomôžte nám skvalitniť výchovno-vzdelávací proces na škole darovaním 2% z dane.

Zákon Vám umožňuje darovať 2 % zo svojich daní z príjmov neziskovej organizácii, ako je aj naša. Tento dar Vás nič nestojí, pretože daň by ste inak odviedli štátu. Vaše 2 % pre nás znamenajú prejavenie dôvery a podporu v rozvíjaní našich aktivít v prospech Vašich detí. Využite možnosť rozhodnúť o Vašich 2%. Budeme radi, ak sa rozhodnete darovať nám 2% zo svojich daní z príjmu.

• Obmedzená prevádzka MŠ

Z dôvodu nízkeho záujmu zákonných zástupcov detí dňa 28. 03. 2024 t.j. štvrtok bude prevádzka MŠ so súhlasom zriaďovateľa prerušená. Dňa 02. 04. 2024 t. j. utorok je prevádzka MŠ v obmedzenom réžime. Otvorená bude 1. trieda (marhuľa) v I. pavilóne prízemie pre deti, ktorých zákonní zástupcovia prejavili záujem o MŠ.

• Podporte našu MŠ a hlasujte

Milí rodičia, ak chcete podporiť našu materskú školu nájdite si každý deň chviľku a hlasujte za našu materskú školu do 10.3.2024 a pomôžte mám zvíťaziť.

Ako hlasovať?

• prejdite do kraja, v ktorom sídli vaša škôlka/škola
          • Prevádzka v období od 26. 02. - 01. 03. 2024

Výchovno-vzdelávacia činnosť bude v dňoch 26. 02. - 01. 03. 2024 (iba pre prihlásené deti)

realizovaná v I. pavilóne v 1. triede "marhuľka" - prízemie a v 2. triede "jablko" - poschodie.

Prosíme zákonných zástupcov detí, ktoré sú nahlásené na dané obdobie, aby v prípade neprítomnosti dieťaťa odhlásili dieťa do 8.00 hod. daného dňa v EDUPAGE - odhlásenie zo stravy. Pri neodhlásení zo stravy bude stravná jednotka dieťaťu účtovaná.

• Recykluj a vyhraj "Milk Agro"

Naša škola sa aj tento školský rok zaregistrovala do 21. ročníka súťaže s firmou MILK-AGRO, spol. s.r.o. „Recykluj a vyhraj“. Cieľom tejto súťaže je minimalizovať odpad, viesť deti separáciou odpadu k ochrane životného prostredia a dávať veciam novú šancu. Súťaž prebieha vo viacerých kategóriách.Deti našej školy sa zapoja do dvoch kategórií – zberu hliníkových viečok výrobkov SABI a tetrapakov z čerstvého mlieka SABI. Umyté a vysušené viečka a tetrapaky odovzdávajte triednym učiteľkám počas celej doby trvania súťaže. Ďakujeme a tešíme sa na spoluprácu!

• Štvrtok28. 3. 2024
    • Počet návštev: 191194